Náš web používá k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním nášho webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie

  • Roastery

Roastery

Motiváciou našej práce je jednoduchá, nekompromisná kvalita.  Sme speciality coffee micro roastery a naším hlavným cieľom je priniesť ľuďom výnimočný zážitok z pitia kávy.

Snažíme sa pre Vás vyberať najlepšiu zelenú kávu z celého sveta či už je to  Stredná Amerika, Južná Amerika alebo  Afrika.  Našu kávu pražíme pri ideálnej teplote pričom sa plne rozvíja komplex chuti a vôni, ktoré zaujmú kávového fajnšmekra. Takto upraženú kávu ďalej sledujeme kontrolujeme jej kvalitu degustujeme chuť a vôňu predtým ako sa dostane k našim zákazníkom. Čerstvo upraženú kávu balíme a posielame čo najrýchlejšie k Vám. 

Veríme že začiatok s kvalitnou zelenou kávou a 100% sústredenosť pri pražení vytvárajú spolu komplex v šálke kávy, ktorá sa dostane k Vám našim zákazníkom.

Milujeme to, čo robíme, a chceme sa o to podeliť s vami.


Novinky

Chemex – netradičná príprava filtrovanej kávy

Chemex je jedným z najzaujímavejších kávových vynálezov 20-tého storočia.  Jednoduchá príprava,  vizuálna elegancia skombinovaná s optimálnou extrakciu vytvára dokonalú bohatú chuť kávy. Na chemex by sme mali použiť čerstvo zomletú jemne upraženú ideálne odrodovú kávu stredné až svetlé praženie.

Prečo je káva pestovaná v horách lepšia?

Je to tak trochu záhada, ale v podstate ide o to, že čím vyššie sa káva pestuje, tým ťažšie a tvrdšie sú kávové bôby a majú lepšiu chuť.

Newsletter

Dostávajte najnovšie informácie zo sveta Caffé Caffé priamo do Vašej e-mailovej schránky. Čakajú na Vás novinky, akcie a špeciálne ponuky.


Zdieľať Zdieľať

Kontakt

Mapa stránky | CaffeCaffe.sk – pražiareň kávy, odrodová káva, filtrovaná káva, exkluzívne sypané čaje a škola kávy. | © 2014 Coffee partners s.r.o.